ЗАГОСТРЕННЯ В НАШОГО ВЄНІ! ВАША ДОПОМОГА — ПИТАННЯ ЙОГО ЖИТТЯ

ПОСТ ТА ОБГОВОРЕННЯ  В FACEBOOK  

Пам'ятаєте, влітку ми рятували з вами безхатнього котика Вєню? На жаль, хронічне захворювання нирок це така біда, яка постійно дає про себе знати. Особливо потерпають котики, що живуть на вулиці, адже їм доводиться їсти тільки те, що добрі люди дадуть, і не кожного дня та їжа у них є.

Вєні знову стало зле і він у дуже тяжкому стані знову у клініці. Знову відкачують сечу з кров'ю, у нього гарячка, йому боляче. Але лікарі намагаються зробити все можливе і неможливе, щоб врятувати його. Борг за лікування вже більше п'яти тисяч — сума захмарна для куратора Вєні. Ми дуже просимо Вас допомогти вилікувати бідолашного, йому надіятися більше ні на кого, окрім нас з вами.

#ВерностьОбществоЗащитыЖивотных #VernostAnimalRescue
_________________________________
ДОПОМОГТИ можна на карту ПриватБанку № 4731 2191 1353 6209 або Монобанку № 5375 4141 0815 4955 ШЕВЧЕНКО ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА
(ВКАЗАТИ тут чи на форумі ДАТУ, ЧАС та суму допомоги), бажано з поміткою "Для Вєні»
Або на поточний рахунок организації:
№ 26000060369643, валюта UAH (Гривня)
ЕГРПОУ: 36365434
Отримувач: ВIРНIСТЬ, ДМГОЗТ
Банк отримувача: ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» м. Дніпро
МФО: 305299
Призначення: благодійна допомога з приміткою «Для Вєні» _________________________________________________
ЦЕ ВАЖЛИВО!
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
БУДЬ ЛАСКА, ОБОВ’ЯЗКОВО ПИШІТЬ У КОМЕНТАРЯХ час\дату\суму перерахування — це важливо! Дякуємо за вашу допомогу та небайдужість!
Якщо гроші перераховуються з примітками «кому найбільш потрібно», «на срочников», то гроші ідуть у фонд (тобто конкретно тій тварині, у темі якого вы написали, гроші не перераховуються!)
Будь ласка, зберігайте квитанції протягом тижня.