В МАЛЕНЬКОЇ ЗІРОЧКИ ВАЖКИЙ ПЕРЕЛОМ ТАЗА. ДОПОМОЖІТЬ ЗІБРАТИ НА СКЛАДНУ ОПЕРАЦІЮ 3 220 грн!

ПОСТ ТА ОБГОВОРЕННЯ  В FACEBOOK  

Якщо для людей автівка — засіб пересування, то для безхатніх тварин — це абсолютне зло. Кожен день ми рятуємо тварин, які потрапили під автівки, іноді це вдається, іноді — ні. Ми сподіваємось, що випадок кошеня Зірочки обов’язково буде успішний.

Хлопчик побачив на вулиці гарне кошеня і підійшов погратися з ним. Але воно гратися не хотіло, а стало плакати. На допомогу прийшли дорослі, відвезли на огляд до клініки, потім рентген. Виявилося, що в малечі складний перелом тазу і без операції він не зростеться правильно. В цілому ж, кошеня чистеньке та здорове. Йому 2-3 місяці.

Зірочці зробили операцію. Вона була складна і тривала довго. Тепер мала одужує, а нам треба терміново сплатити борг клініці у сумі 3 220 грн, у чому просимо вашої допомоги.

#ВерностьОбществоЗащитыЖивотных #VernostAnimalRescue
_________________________________
ДОПОМОГТИ можна на карту ПриватБанку № 4731 2191 1353 6209 або Монобанку № 5375 4141 0815 4955 ШЕВЧЕНКО ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА
(ВКАЗАТИ тут чи на форумі ДАТУ, ЧАС та суму допомоги), бажано з поміткою "Для Зірочки»
Або на поточний рахунок организації:
№ 26000060369643, валюта UAH (Гривня)
ЕГРПОУ: 36365434
Отримувач: ВIРНIСТЬ, ДМГОЗТ
Банк отримувача: ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» м. Дніпро
МФО: 305299
Призначення: благодійна допомога з приміткою «Для Зірочки» _________________________________________________
ЦЕ ВАЖЛИВО!
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
БУДЬ ЛАСКА, ОБОВ’ЯЗКОВО ПИШІТЬ У КОМЕНТАРЯХ час\дату\суму перерахування — це важливо! Дякуємо за вашу допомогу та небайдужість!
Якщо гроші перераховуються з примітками «кому найбільш потрібно», «на срочников», то гроші ідуть у фонд (тобто конкретно тій тварині, у темі якого вы написали, гроші не перераховуються!)
Будь ласка, зберігайте квитанції протягом тижня.