СТАРЕНЬКИЙ ДИМЧИК ПЕРЕЖИВ РОЗРИВ СЕЧОВОГО МІХУРА ТА ОПЕРАЦІЮ. ВІН ПРОСИТЬ ПРО ДОПОМОГУ З ЛІКУВАННЯМ ТА ОПРАЦІЄЮ!

ПОСТ И ОБСУЖДЕНИЕ В FACEBOOK 

Димчік — звичайний вуличний бродяга, немолодий котик, який повною мірою випробував усі «принади» вуличного життя, які звичайно позначилися на його здоров'ї. Одного дня побачили, що Димчік хитається, ледве тримається на лапках і практично падає на бік.

Роздумувати було ніколи, потрібно було рятувати. Результати аналізів показали критичний стан нирок, сечокам'яну хворобу і атонію сечового міхура. Було розпочато лікування: крапельниці, численні уколи, препарати... І тут нова біда — у Димчіка виявилась гостра затримка сечовипускання, і як наслідок розрив сечового міхура, знадобилася термінова операція. Лікарі не давали ніяких прогнозів, але кіт неймовірно боровся і ...вижив, результати аналізів показали позитивну динаміку. Самі лікарі призналися, що не чекали таких результатів, що немолодий котик з такою силою і завзяттям до життя поборе такий криз складних захворювань!

Просимо небайдужих допомогти з фінансуванням лікування котика!

#ВерностьОбществоЗащитыЖивотных #VernostAnimalRescue
_________________________________
ДОПОМОГТИ можна на карту ПриватБанку № 4731 2191 1353 6209 або Монобанку № 5375 4141 0815 4955 ШЕВЧЕНКО ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА
(ВКАЗАТИ тут чи на форумі ДАТУ, ЧАС та суму допомоги), з поміткою "ДЛЯ ДИМЧИКА»
Або на поточний рахунок организації:
UA52 305299 00000 26000060369643
ЄДРПОУ: 36365434
Отримувач: ВIРНIСТЬ, ДМГОЗТ
Призначення: благодійна допомога з поміткою «ДЛЯ ДИМЧИКА» _________________________________________________
ЦЕ ВАЖЛИВО!
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
БУДЬ ЛАСКА, ОБОВ’ЯЗКОВО ПИШІТЬ У КОМЕНТАРЯХ час\дату\суму перерахування — це важливо! Дякуємо за вашу допомогу та небайдужість!
Якщо гроші перераховуються з примітками «кому найбільш потрібно», «на срочников», то гроші ідуть у фонд (тобто конкретно тій тварині, у темі якого вы написали, гроші не перераховуються!)
Будь ласка, зберігайте квитанції протягом тижня.