КИЦЮНЯ МАШУНЯ ЗІ ЗЛАМАНОЮ ЛАПКОЮ ПРОСИТЬ ПРО ДОПОМОГУ!

ПОСТ ТА ОБГОВОРЕННЯ В FACEBOOK    |    ТЕМА НА ФОРУМІ 

Мама-кішка з маленькою Машею та ще трьома кошенятами блукала дворами у пошуках притулку. Добра жіночка прихистила всіх у житловому дворі у приміщенні для інвентарю. В акцію Вірності кішку стерилізовали та підшукували домівки для кошенят.

Раптом із маленькою Машею трапилась біда. Жінка знайшла кошеня, яке дуже плакало, із зламаною лапкою. Машу відвезли до клініки, зробили рентген. Виявилося, що в неї складний перелом променевої кістки передньої лапки.

Маші зробили складну операцію, за яку ми винні 1200 грн. За стаціонар, процедури, ліки назбиралося ще 1300 грн. боргу. Будемо дуже вдячні, якщо ви допоможете розрахуватися за лікування цієї тендітної дівчинки!

 

#ВерностьОбществоЗащитыЖивотных #VernostAnimalRescue
_________________________________
ДОПОМОГТИ можна на карту ПриватБанку № 4731 2191 1353 6209 або Монобанку № 5375 4141 0815 4955 ШЕВЧЕНКО ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА.
(ВКАЗАТИ тут чи на форумі ДАТУ, ЧАС та суму допомоги), бажано з поміткою "Для Маши»
Або на поточний рахунок организації:
№ 26000060369643, валюта UAH (Гривня)
ЕГРПОУ: 36365434
Отримувач: ВIРНIСТЬ, ДМГОЗТ
Банк отримувача: ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» м. Дніпро
МФО: 305299
Призначення: благодійна допомога з приміткою «Для Маши» _________________________________________________
ЦЕ ВАЖЛИВО!
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
БУДЬ ЛАСКА, ОБОВ’ЯЗКОВО ПИШІТЬ У КОМЕНТАРЯХ час\дату\суму перерахування — це важливо! Дякуємо за вашу допомогу та небайдужість!
Якщо гроші перераховуються з примітками «кому найбільш потрібно», «на срочников», то гроші ідуть у фонд (тобто конкретно тій тварині, у темі якого вы написали, гроші не перераховуються!)
Будь ласка, зберігайте квитанції протягом тижня.