ДВІ СОБАЧКИ ТА ДВІ КИЦІ ДИВОМ ВРЯТОВАНІ ВОЛОНТЕРАМИ З ЛАП ПСИХІЧНО ХВОРОЇ ЖІНКИ. ВСІ У ПОГАНОМУ СТАНІ. ДОПОМОЖІТЬ НАМ!

ПОСТ И ОБСУЖДЕНИЕ В FACEBOOK      

Це дуже страшно, коли хвора людина, яка не відповідає за свої вчинки, бере до квартири тварин та робить з ними таке, що у здоровому глузді й уявити не можна.
Звичайно, як тільки ми дізналися, що ця жінка знов набрала тварин, ми зробили все можливе й неможливе, щоб якомога скоріше забрати їх у безпечне місце. Не зовсім встигли, вони вже постраждали, але, на цей раз, хоча б усі живі.
Зараз у клініці на лікуванні вилучені: молодий песик з залишками хімічних опіків, нереально худе й виснажене цуценя хаскі, змучена голодом трикольорова кішечка, яка з останніх сил піднімається на лапки, тільки почувши їжу, та руденька кішка, теж занадто худа та знесилена від голоду.
Всіх відгодовуємо, стерилізуємо, приводимо до тями. Знов ціла купа тварин разом у клініці, це потребує багато грошей. Допоможіть, будь ласка!
 
_________________________________
ДОПОМОГТИ можна на карту ПриватБанку № 4731 2191 1353 6209 або Монобанку № 5375 4141 0815 4955 ШЕВЧЕНКО ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА
(ВКАЗАТИ тут чи на форумі ДАТУ, ЧАС та суму допомоги), з поміткою "ДЛЯ ВРЯТОВАНИХ ТВАРИН»
Або на поточний рахунок организації:
UA52 305299 00000 26000060369643
ЄДРПОУ: 36365434
Отримувач: ВIРНIСТЬ, ДМГОЗТ
Призначення: благодійна допомога з поміткою «ДЛЯ ВРЯТОВАНИХ ТВАРИН» _________________________________________________
ЦЕ ВАЖЛИВО!
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
БУДЬ ЛАСКА, ОБОВ’ЯЗКОВО ПИШІТЬ У КОМЕНТАРЯХ час\дату\суму перерахування — це важливо! Дякуємо за вашу допомогу та небайдужість!
Якщо гроші перераховуються з примітками «кому найбільш потрібно», «на срочников», то гроші ідуть у фонд (тобто конкретно тій тварині, у темі якого вы написали, гроші не перераховуються!)
Будь ласка, зберігайте квитанції протягом тижня.