ДОПОМОЖІТЬ ЗБЕРЕГТИ ЗІР КРИХІТЦІ ЛЄКСУ!

ПОСТ ТА ОБГОВОРЕННЯ В FACEBOOK      |    ТЕМА НА ФОРУМІ 

Пізній вечір, темрява, тоненьке жалібне «мяв» лунає доволі голосно з-під припаркованої під багатоповерхівкою автівки. Люди проходять повз, начебто не чують. Тільки не волонтер.

Дівчина почала шукати маля. Воно забилося далеко під днище авто, за колесом — дістати майже неможливо. Якщо залишити котеня там, водій може не побачити його під машиною, зрушить з місця, і все — вірна страшна загибель. Зусиллям декількох волонтерів таки витягли кошеня з-під авто.

У Лєкса (так назвали котика) виявилась серйозна травма очка — воно затянуте все плівкою та гноєм. Лікарі кажуть, якщо нічого не робити, то мале осліпне, та що є всі шанси вилікувати око та зберегти зір. Але для цього необхідні доволі недешеві ліки — краплі в очі, мазі на тривалий час.

Лєкс знаходиться в клініці в борг, будемо дуже вдячні за небайдужість та допомогу у лікуванні маля.

#ВерностьОбществоЗащитыЖивотных #VernostAnimalRescue
_________________________________
ДОПОМОГТИ можна на карту ПриватБанку № 4731 2191 1353 6209 або Монобанку № 5375 4141 0815 4955 ШЕВЧЕНКО ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА
(ВКАЗАТИ тут чи на форумі ДАТУ, ЧАС та суму допомоги), бажано з поміткою "Для Лєкса»
Або на поточний рахунок организації:
№ 26000060369643, валюта UAH (Гривня)
ЕГРПОУ: 36365434
Отримувач: ВIРНIСТЬ, ДМГОЗТ
Банк отримувача: ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» м. Дніпро
МФО: 305299
Призначення: благодійна допомога з приміткою «Для Лєкса» _________________________________________________
ЦЕ ВАЖЛИВО!
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
БУДЬ ЛАСКА, ОБОВ’ЯЗКОВО ПИШІТЬ У КОМЕНТАРЯХ час\дату\суму перерахування — це важливо! Дякуємо за вашу допомогу та небайдужість!
Якщо гроші перераховуються з примітками «кому найбільш потрібно», «на срочников», то гроші ідуть у фонд (тобто конкретно тій тварині, у темі якого вы написали, гроші не перераховуються!)
Будь ласка, зберігайте квитанції протягом тижня.