ДОПОМОЖІТЬ ЗАКРИТИ БОРГИ У КЛІНІКАХ ТА ДАТИ НАДІЮ ДАЯНІ СТАТИ ЗДОРОВОЮ!

ПОСТ ТА ОБГОВОРЕННЯ В FACEBOOK  

І знову ми вимушені звернутися до вас по допомогу на лікування кішечки Даяни з токсикоінфекцією та панкреатитом. Бідолашна досі хворіє, стан незадовільний.

Даяну оглянуло вже три різних ветлікаря, постійно проводиться контроль показників крові, крапельниці, УЗД, за приписом лікаря зробили переливання донорської крові.

Ми робимо все можливе заради порятунку Даяночки, але борги в клініках невпинно ростуть. На нові необхідні обстеження коштів вже немає, тому немає змоги виявити, наскільки ефективне лікування на теперішній час. Також Даяна споживає дорогі лікувальні корми, тільки їх можуть перетравлювати її хворі органи.

Ми просимо всіх небайдужих допомогти волонтерам закрити борги у клініках та допомогти молоденькій кішечці одужати та згодом знайти свою люблячу родину.

#ВерностьОбществоЗащитыЖивотных #VernostAnimalRescue
_________________________________
ДОПОМОГТИ можна на карту ПриватБанку № 4731 2191 1353 6209 або Монобанку № 5375 4141 0815 4955 ШЕВЧЕНКО ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА
(ВКАЗАТИ тут чи на форумі ДАТУ, ЧАС та суму допомоги), бажано з поміткою "Для Даяни»
Або на поточний рахунок организації:
№ 26000060369643, валюта UAH (Гривня)
ЕГРПОУ: 36365434
Отримувач: ВIРНIСТЬ, ДМГОЗТ
Банк отримувача: ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» м. Дніпро
МФО: 305299
Призначення: благодійна допомога з приміткою «Для Даяни» _________________________________________________
ЦЕ ВАЖЛИВО!
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
БУДЬ ЛАСКА, ОБОВ’ЯЗКОВО ПИШІТЬ У КОМЕНТАРЯХ час\дату\суму перерахування — це важливо! Дякуємо за вашу допомогу та небайдужість!
Якщо гроші перераховуються з примітками «кому найбільш потрібно», «на срочников», то гроші ідуть у фонд (тобто конкретно тій тварині, у темі якого вы написали, гроші не перераховуються!)
Будь ласка, зберігайте квитанції протягом тижня.

#ВерностьОбществоЗащитыЖивотных #VernostAnimalRescue