ДОМАШНЬОГО ХВОРОГО КОТИКА ЗАВЕЗЛИ Й ЗАБУЛИ. ДОПОМОЖІТЬ З ЛІКУВАННЯМ АДМІРАЛА НЕЛЬСОНА!

ПОСТ И ОБСУЖДЕНИЕ В FACEBOOK  

На початку жовтня, далеко від міста, на одній з баз з'явився кіт в червоному нашійничку, абсолютно не дикий, людей не боявся. Мабуть з тих, яких «добрі хазяї» просто завозять і викидають у безлюдному місці, в полі, напередодні зими на вірну смерть.

Вже тоді око у нього сочилося і пузирилося зеленим гноєм. Цілу зиму кіт то зникав, то з’являвся на базі. З кожним днем стаючи все слабкіше. Один з хлопців після консультації з ветеринаром навіть намагався його лікувати. Але котові ставало все гірше, сили покидали його.

Тепер кота звуть Адмірал Нельсон і знаходиться він в клініці. Коли ввели наркоз і спробували місцево обробити рану, то стало зрозуміло, що тканини нижньої повіки прогнили. Запальний процес розрісся глибоко по каналах. Обробляти було вже нічого. Тканини нижньої повіки повністю видалили.

Операція і післяопераційне відновлення дуже дороге. А шлях до одужання ще такий довгий і важкий.

#ВерностьОбществоЗащитыЖивотных #VernostAnimalRescue
_________________________________
ДОПОМОГТИ можна на карту ПриватБанку № 4731 2191 1353 6209 або Монобанку № 5375 4141 0815 4955 ШЕВЧЕНКО ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА
(ВКАЗАТИ тут чи на форумі ДАТУ, ЧАС та суму допомоги), з поміткою "ДЛЯ НЕЛЬСОНА»
Або на поточний рахунок организації:
UA52 305299 00000 26000060369643
ЄДРПОУ: 36365434
Отримувач: ВIРНIСТЬ, ДМГОЗТ
Призначення: благодійна допомога з поміткою «ДЛЯ НЕЛЬСОНА» _________________________________________________
ЦЕ ВАЖЛИВО!
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
БУДЬ ЛАСКА, ОБОВ’ЯЗКОВО ПИШІТЬ У КОМЕНТАРЯХ час\дату\суму перерахування — це важливо! Дякуємо за вашу допомогу та небайдужість!
Якщо гроші перераховуються з примітками «кому найбільш потрібно», «на срочников», то гроші ідуть у фонд (тобто конкретно тій тварині, у темі якого вы написали, гроші не перераховуються!)
Будь ласка, зберігайте квитанції протягом тижня.