Як ми працюємо

Чим займається організація?

Ми рятуємо бездомних та втрачених свійських тварин. Собак, кішок, іноді птахів, а іноді навіть вовків. За дев'ять років, що існує організація, вироблено певну схему роботи.

Наші волонтери підбирають бездомних тварин на вулицях міста, по можливості пристосовують їх на тимчасове проживання, або на перетримку або до себе додому/на подвір'я (притулку у нашої організації немає). Тварина миється, обробляється від паразитів, обстежується. Після цього тварині шукається новий господар. Зазвичай перед віддачею новому господареві тварина стерилізується.

Якщо тварина хвора/поранена її лікують, відвозять до клініки, якщо необхідно — роблять операцію, проводять необхідне лікування.

У нас є «База собак» и «База кошек» до яких заносяться всі тварини які шукають будинок, там нові господарі можуть вибрати собі вихованця. Наші координатори приймають заявки от населения та підбирають їм вихованців серед підопічних наших волонтерів.

Ми прагнемо пропагувати заходи щодо зниження чисельності бездомних тварин, таких як стерилізація бездомних тварин та домашніх вихованців. Для цього регулярно проводяться акції зі стерилізації, в яких населенню пропонується стерилізувати своїх домашніх тварин за зниженими цінами. Наші волонтери стерилізують своїх курних бездомних тварин за зниженими цінами.

Ми постійно працюємо з большинством клиник города, багато хто допомагає стерилізувати та лікувати бездомних тварин за мінімальною ціною. Для отримання знижок для бездомних тварин слід записатися в клініку через нашого координатора.

Хто нас фінансує?

«Вірність» – це добровільне об'єднання людей. Організація – неприбуткова, ми не отримуємо зарплату, не фінансуємося державою, не беремо грошей за те, що ми робимо. Усі волонтери, координатори, куратори та актив організації (керівний орган) – займаються порятунком тварин у свій вільний час, після роботи/навчання.

Будь ласка, звертаючись до «організації» з проханням/вимогою допомогти, пам'ятайте про це. Усі волонтери діють виключно на добровільній основі, і жоден координатор не в змозі «наказати» їм рятувати ту чи іншу тварину, допомогти тій чи іншій людині.

Найчастіше, отримавши інформацію від населення, максимум що може зробити координатор або просто волонтер — це розмістити цю інформацію на форумі і чекати чи хтось із волонтерів відгукнеться.

Чим ви можете допомогти?

Види допомоги перелічені тут, але якщо коротко, то допомога може бути різною:

Якщо стиснуті матеріально, але є вільний час — займіться супроводом, виловом, вигулом та годуванням тварин у клініках, допомогою руками на перетримках (часто потрібні чоловічі руки). Дуже потрібна допомога просто постояти з тваринами на ринку/акції.

Якщо є машина — запишіться у відділ транспорту і допомагайте по можливості, перевезення можуть бути найрізноманітнішими — перевезти будівельні матеріали, пораненого собаку, тварин на базар або на акцію, просто волонтерів на перетримку і назад.

Якщо є навички дизайну/програмування — підключайтеся до розвитку сайту та форуму, дизайну друкованої та іншої реклами.

Якщо любите спілкуватися з людьми або виступати — беріть участь у проведенні акцій та заходів.

Просто напишіть у нашу группу обговорень — і ми направимо Вас!

Чим ми можемо допомогти вам?

Найчастіші запитання та відповіді на них ви знайдете тут.

Консультацією: Наші волонтери завжди можуть підказати, куди поїхати з пораненою твариною для надання першої допомоги, що робити якщо у двір підкинули коробку з цуценятами, як влаштувати домашніх цуценят/кошенят, як влаштувати вже дорослих бездомних тварин (це цілком реально, тільки почитайте наші «Щасливі исторії»), і багато іншого. Звернутися із запитанням можна тут.

Інформаційна підтримка: У нас є інформаційні ресурси, на яких розміщуються усі підопічні наших волонтерів, які шукають дім. Ці ресурси рекламуються на акціях, базарах, зоомагазинах, маршрутках та в інтернеті. Туди люди заходять, щоб обрати собі вихованця. Якщо Ви готові курирувати знайдену Вами бездомну тварину (або кошенят/щенків від домашньої тварини після її стерилізації) — Вашого підопічного теж можна там розмістити.

Місце, де можна попросити про допомогу: кожен куратор має право розмістити прохання/заявку про необхідну допомогу у групі фейсбук. Це може бути прохання допомогти зловити тварину, допомогти побудувати будку, перевезти, вколоти, обробити та будь-які інші.

Важливо знати, що прохання адресовані іншим волонтерам та гостям чату/групи, а не координаторам організації. Організація не може змусити волонтерів, які діють добровільно, вчинити ту чи іншу дію. У разі важливу роль грає те, як оформлена прохання про допомогу. Надайте максимум інформації про ситуацію, докладіть докладний фотозвіт, розкажіть, що самі зробили для вирішення цієї проблеми.

Можливість збору необхідних тварині коштів та ліків. Куратор має право відкрити збір на нашій сторінці фейсбук на медикаменти, лікування, операцію і т.д. Створіть пост із описом ситуації у нашій групі обговорень і ми розповімо, як вам діяти.

Прочитайте будь ласка: список найпоширеніших ситуацій, як у них діяти і чим ми можемо допомогти.