10 КРИХІТОК-КОШЕНЯТ ВИКИНУЛИ У ЦЕНТРІ СЕЛА! ПОТРІБНА ТЕРМІНОВА ДОПОМОГА НА ЛІКУВАННЯ ТА УТРИМАННЯ

ПОСТ ТА ОБГОВОРЕННЯ В FACEBOOK  

Знову страждають маленькі жертви коробочників. Коробочники — безжальні люди, які у погоні за наживою обіцяють за гроші прилаштувати небажаних кошенят та цуценят, а потім викидають їх десятками у найближчих кущах чи смітнику, набивши у пакети чи коробки.

Звичайно, майже усі малюки гинуть. Вчора викинули десятеро! І четверо з кошенят хворі. Інфекція вразила їх очі. В одного вже повністю згнило одне око. Намагаємось врятувати інших.

Утримувати і лікувати чотирьох кошенят у клініці дорого. Але вони такі симпатичні, і точно після лікування стануть дуже гарними і знайдуть родини. Допоможіть нам, будь ласка!

#ВерностьОбществоЗащитыЖивотных#VernostAnimalRescue
_________________________________
ДОПОМОГТИ можна на карту ПриватБанку № 4731 2191 1353 6209 або Монобанку № 5375 4141 0815 4955 ШЕВЧЕНКО ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА
(ВКАЗАТИ тут чи на форумі ДАТУ, ЧАС та суму допомоги), бажано з поміткою "Для кошенят»
Або на поточний рахунок организації:
№ 26000060369643, валюта UAH (Гривня)
ЕГРПОУ: 36365434
Отримувач: ВIРНIСТЬ, ДМГОЗТ
Банк отримувача: ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» м. Дніпро
МФО: 305299
Призначення: благодійна допомога з приміткою «Для кошенят» _________________________________________________
ЦЕ ВАЖЛИВО!
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
БУДЬ ЛАСКА, ОБОВ’ЯЗКОВО ПИШІТЬ У КОМЕНТАРЯХ час\дату\суму перерахування — це важливо! Дякуємо за вашу допомогу та небайдужість!
Якщо гроші перераховуються з примітками «кому найбільш потрібно», «на срочников», то гроші ідуть у фонд (тобто конкретно тій тварині, у темі якого вы написали, гроші не перераховуються!)
Будь ласка, зберігайте квитанції протягом тижня.