Договор на передачу животного

Аватара пользователя
MarinaM
Сообщения: 2034
Зарегистрирован: 16 янв 2012, 18:09
Имя: Марина
Откуда: Днепропетровск

Re: Договор на передачу животного

Непрочитанное сообщение MarinaM »

Приложение 2 к договору (это для котов)



Додаток до Договору про передачу тварини на утримання

Особливі умови утримання Кішки і догляду за нею

місто Дніпропетровськ «____» ______ 2015 рік .

І. Рекомендації з харчування Кошки.
Кішку необхідно годувати високоякісним сухим, високоякісним консервованим кормом або натуральною їжею. Змішання різних типів харчування можливо, але при цьому необхідно враховувати наступне:
• Через різницю у перетравлюванні різних видів корму необхідний інтервал між ними не менше 1,5-2 годин;
• При змішаному або натуральному харчуванні необхідно ретельно контролювати баланс поживних речовин і загальну калорійність корму, щоб уникнути дефіциту або надлишку будь-яких речовин і перегодовування;
• Часта зміна типів корми (навіть перехід з однієї марки сухого корму на іншу марку) може провокувати розлад травлення у Кішки; перехід з одного типу (і марки) корму на інший повинен здійснюватися поступово, протягом 7-10 днів.
Незалежно від типу корму, Кішка повинна мати постійний доступ до свіжої питної прісній воді. Серед кормів промислового виробництва (як сухих, так і консервованих) рекомендуються корму класу «преміум» або «суперпреміум»: --------------- або аналогічної марки. Добова норма корму при цьому визначається відповідно віком, станом здоров'я, статусу і нормальної ваги Кішки і рекомендується виробником і ветеринаром.Корма марок ------------------------ і т.п. бажано повністю виключити з раціону.
У разі живлення кішки на основі натуральних продуктів, наводяться наступні рекомендації:
Основою харчування кішки має стати м'ясо. Але так як м'ясо містить велику кількість білків, які засвоюються практично повністю, то для забезпечення хорошого травлення необхідно давати крупи і кисломолочні продукти.
ПОВНІСТЮ ВИКЛЮЧАЄТЬСЯ їжа з людського столу: ковбаса, сир, копченості, супи, соуси, приправи, макаронні вироби, кондитерські вироби, солодощі (зокрема, шоколад є смертельно отруйним для кішок).
Список рекомендованої натуральної їжі для кішки:
1) М'ясо. Яловичина, птиця, субпродукти (сердечка, шлунки, курячі шиї), повністю виключається баранина і свинина. Можна годувати сирим м'ясом, попередньо перемороженим. Сире м'ясо рекомендується заздалегідь обшпарити окропом або злегка проварити - щоб уникнути зараження гельмінтами. Жирне м'ясо давати не можна. Кістки давати тварині не можна, оскільки шматки кісток можуть травмувати стравохід кішки або закупорити його - тоді тварині не уникнути оперативного втручання. Шкіру з птиці слід відокремлювати - вона не перетравлюється котячим організмом. М'ясо ріжеться шматками приблизно два на два сантиметри. Пам'ятайте, що давати кішці печінку не можна.
2) Риба. Всупереч думці багатьох, риба не є природною і особливо корисною їжею для кішки. Можна іноді давати улюбленцеві "поласувати рибкою", але використовувати для цього слід виключно нежирні морські сорту - пікшу, тріску, сайду. Повністю виключається прісноводна риба. Риба повинна бути попередньо оброблена тепловим способом щоб уникнути зараження гельмінтами. Обов'язково відокремте всі кістки і шкіру.
3) Крупи. Гречка і рис. Варити довго і у великій кількості води. Щоб кішка їла крупу, змішуйте її з м'ясом в пропорції 2/3 м'яса, 1/3 крупи.
4) Кисломолочні продукти. В обов'язковому порядку слід щодня давати кішці кисломолочні продукти. Кішки з задоволенням їдять сир (увага! можна давати тільки знежирений або нежирні сорти), кефір (1-1,5% жирності, бажано не дуже свіжий, оскільки кішку може проносити), йогурт (без фруктових та інших добавок). Молоко кішкам давати не можна, так як воно не перетравлюється. Зрідка можна давати нежирну (10%) сметану. Не можна давати тверді сири, особливо жирні.
5) Овочі. Можна давати: морква, кабачки, огірки, капусту, зелений салат - все сире.
Не можна: - картопля, солодкі овочі та фрукти.
6) Вітамінні добавки. Щоб кішка отримувала всі потрібні їй вітаміни, мінерали і таурин (він не виробляється котячим організмом, проте життєво необхідний для підтримки здорового зору), давайте їй вітамінні підгодівлі. Можна також посадити будинку спеціальну травичку для кішок - вона забезпечує додаткове надходження в організм вітамінів групи В і допомагає відригувати випадково проковтнуту шерсть. Для стерилізованих (кастрованих) тварин необхідно в раціон включати спеціальні добавки, що регулюють кислотність сечі, щоб уникнути захворювання на сечокам'яну хворобу.
ІІ. Обробка від паразитів.
Кішка передається новому утримувачу обробленою від бліх, вушного кліща та гельмінтів препаратами _________ і повторно ___________. Надалі Кішка повинна оброблятися від гельмінтів 1 раз на 3 місяці спеціальними ветеринарними препаратами в дозуванні і способом, згідно вагою тварини і рекомендаціям ветеринарного лікаря.
ІІІ. Обов'язкова Вакцинація.
На момент передачі Кішка щеплена від інфекційних захворювань.
Дата першої вакцинації: «_____» ______ 20____ року. Перша ревакцинація, а також вакцинація проти сказу повинні бути зроблені через 21 день після першого щеплення. Дата першого ревакцинації: «_______» ________________ 201__.
Надалі ревакцинація проти сказу та інших інфекцій повинна проводитися щорічно. За 10 днів до щорічної вакцинації Кішка повинна оброблятися від гельмінтів. Вакцинація повинна проводитися тільки здоровому тварині ветеринарним лікарем.
ІV. Обов'язкова кастрація (стерилізація).
У віці 10-12 місяців Кішка повинна бути кастрованих (стерилізована) ветеринарним лікарем відповідної кваліфікації. Після кастрації (стерилізації) тварини калорійність добового раціону повинна бути зменшена (за рахунок використання спеціальних кормів для стерилізованих тварин або зменшення калорійності натурального корму).
V. Живі квіти і рослини.
Слід проявляти обережність при знаходженні будинку живих квітів, так як деякі з них отруйні для кішок. Список небезпечних для Кішки рослин можна отримати у ветеринара або прочитати в спеціальній літературі.
VІ. Зригування вовни.
Слід мати на увазі, що при умовно Кішка заковтує злизати шерсть, частина якої потім відригує. Поїдання пророщеної трави (тонконіг, овес), яку можна придбати в зоомагазинах, допомагає Котам зригувати заковтувати шерсть. Для полегшення виведення шерсті слід давати Кішці спеціальну пасту для виведення шерсті, що продається у ветеринарних аптеках. Накопичення вовни в шлунку Кішки небезпечно і може призвести до серйозних захворювань, які вимагають хірургічного втручання.
VІІ. Ветеринарна допомога.
Кішку слід щорічно показувати ветеринарного лікаря для профілактичного огляду. Звертатися можно в будь-яку з клінік-партнерів ДГООЗЖ «Вірність», перелік яких викладено на сайті viewforum.php?f=235. Захворювання у кішок мають тенденцію розвиватися дуже швидко. Тому при підозрі на недугу, найкраще негайно звернутися до лікаря.


Попередній Утримувач: ____________________________________________________________


Новий Утримувач: ________________________________________________________________
Последний раз редактировалось MarinaM 09 дек 2015, 18:27, всего редактировалось 3 раза.
Аватара пользователя
MarinaM
Сообщения: 2034
Зарегистрирован: 16 янв 2012, 18:09
Имя: Марина
Откуда: Днепропетровск

Re: Договор на передачу животного

Непрочитанное сообщение MarinaM »

Приложение 3 к договору

ГАРАНТІЇ ЩОДО ВИПРОБУВАЛЬНОГО СТРОКУ

м. Дніпропетровськ “ “ 2015р.
Громадянин (ка) , року народження, названий в подальшому “Попередній Утримувач”, якій постійно мешкає за адресою: м. ______________, вул.._______________ буд. № , кв. № , тел. №1 ___________________, р. , Паспортні дані:___, ______ ким виданий ____________________________________________ від (дата) --.--.---- р., з однієї сторони та Громадянин (ка) , 19 року народження, названий в подальшому “Новий Утримувач”, якій постійно мешкає за адресою: м. Дніпропетровськ , вул. , буд. № __ , корп. _ , кв. № ____ , тел. №1 , тел. №2 ; Паспортні дані: Серія , номер , ким виданий
, від (дата) “ “ р., з іншої сторони, названі в подальшому Сторони при передачі тварини на утримання Новому Утримувачу погоджуються на:
1. Умовний випробувальний строк перетримання тварини встановлюється в 2 календарних місяці, протягом якого Новий Утримувач погоджується з тим, що попередній Утримувач має право вимагати:
- фотографії тварини
- інформацію про стан здоров’я тварини у телефонному режимі
- відвідини тварини за місцем проживання у випадку нестачі інформації про стан здоров’я тварини
- повернення тварини у випадку неналежного поводження з нею Новим Утримувачем (під неналежним поводженням розуміється халатне ставлення до здоров’я тварини, що призвело до будь-яких ушкоджень стану здоров’я такої тварини).


Попередній Утримувач Новий Утримувач
П.І.Б. П.І.Б.
Підпис Підпис
Аватара пользователя
MarinaM
Сообщения: 2034
Зарегистрирован: 16 янв 2012, 18:09
Имя: Марина
Откуда: Днепропетровск

Re: Договор на передачу животного

Непрочитанное сообщение MarinaM »

У кого какие предложения - пишите
Lutaya.
[Собачье счастье 2012]
Сообщения: 2489
Зарегистрирован: 18 янв 2015, 17:09
Имя: Наталья

Re: Договор на передачу животного

Непрочитанное сообщение Lutaya. »

ИМХО приложения 1 и 3 лучше доп. разделами в договор внести. А по собакам рекомендаций нет?
О характере человека можно судить по тому, как он ведёт себя с теми, кто ничем не может быть ему полезен, а также с теми, кто не может дать ему сдачи.
Эбигайл Ван Берен

По всем вопросов кроме срочников пишите в ЛС на форуме или ФБ.
Аватара пользователя
MarinaM
Сообщения: 2034
Зарегистрирован: 16 янв 2012, 18:09
Имя: Марина
Откуда: Днепропетровск

Re: Договор на передачу животного

Непрочитанное сообщение MarinaM »

По собакам ещё готовим. Можно приложения и внести, просто это не всегда нужно, поэтому и выделила в отдельные допы
Lutaya.
[Собачье счастье 2012]
Сообщения: 2489
Зарегистрирован: 18 янв 2015, 17:09
Имя: Наталья

Re: Договор на передачу животного

Непрочитанное сообщение Lutaya. »

Пока подписываем старые договора?
О характере человека можно судить по тому, как он ведёт себя с теми, кто ничем не может быть ему полезен, а также с теми, кто не может дать ему сдачи.
Эбигайл Ван Берен

По всем вопросов кроме срочников пишите в ЛС на форуме или ФБ.
Аватара пользователя
MarinaM
Сообщения: 2034
Зарегистрирован: 16 янв 2012, 18:09
Имя: Марина
Откуда: Днепропетровск

Re: Договор на передачу животного

Непрочитанное сообщение MarinaM »

Наталья, постараюсь выложить на днях. Совсем закрутилась((
Lutaya.
[Собачье счастье 2012]
Сообщения: 2489
Зарегистрирован: 18 янв 2015, 17:09
Имя: Наталья

Re: Договор на передачу животного

Непрочитанное сообщение Lutaya. »

MarinaM писал(а):Наталья, постараюсь выложить на днях. Совсем закрутилась((
Ждем :)
О характере человека можно судить по тому, как он ведёт себя с теми, кто ничем не может быть ему полезен, а также с теми, кто не может дать ему сдачи.
Эбигайл Ван Берен

По всем вопросов кроме срочников пишите в ЛС на форуме или ФБ.
Аватара пользователя
MarinaM
Сообщения: 2034
Зарегистрирован: 16 янв 2012, 18:09
Имя: Марина
Откуда: Днепропетровск

Re: Договор на передачу животного

Непрочитанное сообщение MarinaM »

Додаток по Собакам:

Додаток до Договору про передачу тварини на утримання
Особливі умови утримання Кішки і догляду за нею

місто Дніпропетровськ «____» ______ 2015 рік .
І. Рекомендації з харчування Собаки.
Головне і найстрашніше зло, яке ми творимо по доброті душевній, це годування собак продуктами, які вважаємо для себе, людей, смачненькими. Даємо і цукор, і сіль більше ніж потрібно, навіть сервелат і салямі. А чи потрібно то собаці?
Якщо ви вирішили погубити своє цуценя, то повірте, Ви на правильному шляху. А вже найшкідливіше для щеняти - це кістки. Кістки малюкові не можна давати до тих пір, поки у нього не сформувалася зубна система.
Фізичні навантаження і раціони годівлі.
Саме основне правило, яке повинен знати собачатник - добова норма годівлі знаходиться в прямій залежності від кількості фізичного навантаження, яку собака витратила за цей час.
При підвищених навантаженнях обсяг корму трохи збільшується, при зниженій (пес більше відпочиває або спить, менше гуляє) - трохи зменшується в порівнянні із звичайним денним раціоном.
Основний показник правильного годування - нормальна вгодованість собаки при добре розвиненій мускулатурі. Якщо ваш вихованець здоровий і йому не властива підвищена активність до їжі (жадібність), що зустрічається досить рідко, то він спокійно відходить від своєї спорожнілої миски. Якщо ж пес продовжує вилизувати ("ганяти") миску (може навіть вам притягти її), значить йому не вистачило їжі.
Вам завжди необхідно пам'ятати:
1. Дорослу собаку годують двічі на день: вранці і ввечері.
2. Миску прибирають через 10-15 хвилин після початку годування незалежно від того, спорожніла вона чи наповнена.
3. Свіжа питна вода повинна стояти постійно, особливо при годуванні сухими кормами.
Якщо ваша собака худне, то після розмови з ветеринарним лікарем про стан її здоров'я загальний обсяг їжі необхідно трохи збільшити.
Нормальна вгодованість собаки перевіряється наступним чином. У тому місці, де у собаки починається круп, маклаки повинні вільно промацуватися, але візуально не виділятися. В іншому випадку у собаки з'явитися зайвий жир. Ожиріння веде до порушення роботи серця і до скорочення життя вашого улюбленця. Пам'ятайте: ми і тільки ми самі або продовжуємо, або скорочуємо їм життя.
Порадьтеся з кінологом і, якщо ваша собака здорова, але мало рухається - гуляйте з нею побільше. Собаки нас не дарма виводять на прогулянку. Подивіться, як вони бігають і грають! І фігуру бережуть і зарядку роблять, а ми?
Мінеральні речовини і мінеральна підгодівля.
Мінеральні речовини життєво необхідні і для цуценят, і для дорослих собак.
Кісткова мука, кальцій, фітин, гліцерофосфат, мінеральні підгодівлі, що включають в себе всі необхідні компоненти, відіграють важливу роль у формуванні кістяка цуценят. Вам необхідно знати і пам'ятати, що для кожної породи кількість мінеральної підгодівлі різна. Найкраще звернутися за порадою в будь-який клуб до керівника секції вашої породи.
Передозування мінеральної підгодівлі для щеняти може привести до крихкості кістяка, що буде, ймовірно, виражатися в переломах лап. У дорослого собаки надлишок мінеральних добавок вимивається з організму.
Сирі продукти харчування.
Собака повинна отримувати в сирому вигляді м'ясо, овочі (краще овочеві салати), геркулес, морську або океанічну рибу. Річкову рибу можна відварити. Геркулес краще замочити (але не варити!) Або давати сухим.
Якщо ви боїтеся, що собака заразиться різними мікроорганізмами, то обдайте окропом або потримайте в ньому 2-3 хвилини шматок м'яса, перш ніж його розрізати на шматки. Ніколи не давайте собаці цілий шматок м'яса! М'ясом годувати собаку слід тільки ввечері.
Доросла собака до 5 років бажано 1 раз на день повинна отримувати кісточку (крім баранячої), хрящ або ребра. Перегодовування кістками викликає шлункові розлади. Категорично виключіть пташині кістки! При дієтичному харчуванні добре давати відварене пташине м'ясо.
До овочевих салатів обов'язково додається трохи рослинного масла або сметани (тільки не майонезу) для кращої засвоюваності що містяться в них "живих" вітамінів. В салати бажано додавати фрукти, миті листя кропиви і кульбаби. Ні в якому разі не збирайте кропиву і кульбабки біля дороги.
Непереносимі продукти
Існує цілий ряд продуктів, які взагалі не можна давати собаці.
1. Всілякі солодощі: тістечка, торти, кусковий цукор і т.д. викликають сльозотечу або нагноєння очей, при цьому може порушиться і нормальна робота печінки.
2. Велика кількість солі - отрута для собаки (як і для нас з вами). Тому корм потрібно підсолювати мінімально.
3.Будь-які прянощі, спеції і ароматичні речовини, навіть ті що містяться в звичайному печиві, можуть стати причиною втрати нюху, особливо у мисливських і службових собак.
4. Категорично не можна давати баранину і свинину, враховуючи, що в сирій свинині найчастіше міститься вірус собачої чумки (чуми м'ясоїдних Pestis canum). Обидва цих сорти м'яса викликають розлад шлунку. Вони дуже важкі для печінки собак.
5. Не можна давати бобові, крупи в сирому вигляді, крім геркулесу. Собаки люблять сиру картоплю, повірте: 1 картоплина в один-два дні не зашкодить.
6. Виникають проблеми і з молоком. Сприйнятливість собак до молочному цукру (лактози) дуже обмежена. Молоко можна давати цуценяті до 4-місячного віку.
Кисломолочні продукти: кефір (крім фруктового), твердий сир і сир домашній добре засвоюються організмом собаки.
Чи кормити зі столу?
Найпоширеніша помилка! Як тільки у вашому будинку з'явилося щеня, воно повинно обов'язково зрозуміти, що з господарського столу йому нічого не дадуть і їсти треба тільки зі своєї миски. Собака-жебрак весь час сидить біля столу і дивиться на вас такими очима, що шматок в горлі застряє. А вже коли в домі гості ... Обов'язково знайдеться добра душа і дасть що-небудь смачненьке по своєму, людському розумінню.
Скільки раз в день годувати собаку?
Цуценята їдять дуже часто. Відразу ж після народження, сліпі й безпорадні, вони тикаються в живіт матері, шукаючи дорогоцінний сосок з молозивом. До двох місяців цуценят годують 5-6 разів на день, з двох до чотирьох місяців - 4 рази: з чотирьох до семи, як і молодих собак - 3-4 рази. Дорослих собак годують 2 рази на день - вранці і ввечері, а в спеку - і 1 раз, старих собак - 2-3 рази на день.
Іноді собака може відмовлятися від корму протягом всього дня. Якщо ви впевнені, що ваш вихованець здоровий, то панікувати не варто. Просто ваш пес влаштував собі розвантажувальний день! І він правий ...
Різка зміна кормів
Перш ніж перейти з одного корму на інший, подумайте: чи потрібно це вашому собаці. Якщо ж ви вирішили, що зміна корму потрібна, то порадьтеся з вашим кінологом. Він підкаже, який корм вибрати, і допоможе проконтролювати безболісний перехід з одного виду на інший.
При вживанні сухих готових кормів вам необхідно строго дотримуватись рекомендації фірми-виробника, щоб не викликати порушення травлення собаки. Особливо уважним треба бути перші 5-7 днів. До таких кормів не можна додавати ніяких інших продуктів: вони вже містять все необхідне для повноцінної годівлі вашої собаки. Пам'ятайте, що важливо не перегодовувати собаку, особливо в перші дні годування новим кормом.
Завжди стежте за тим, щоб у собаки стояла свіжа питна вода.

Пес повинен пити досхочу!
Нецілеспрямована добавка додаткових препаратів
При використанні спеціальних збалансованих кормів немає ніякої необхідності додавати мінеральні підгодівлі або вітаміни. Поліпшенню здоров'я собаки вони не сприяють. Більше того, передозування вітамінів може привести до тяжких наслідків, а ваші кращі спонукання обернуться трагедією.
Будь ласка, не експериментуйте на рідному вихованці!
Ви завжди можете звернутися до ветеринарного лікаря за порадою або в будь-який клуб до кінолога - керівника секції. Будьте уважні до норм і режиму годівлі своїх собак, до їх самопочуття. Не лінуйтеся радитися з фахівцями. Навчіться розуміти свою собаку. Тоді ваш вихованець буде і здоровий і щасливий.

ІІ. Обробка від паразитів.
Собака передається новому утримувачу обробленою від бліх, вушного кліща та гельмінтів препаратами _________ і повторно ___________. Надалі Собака повинна оброблятися від гельмінтів 1 раз на 3 місяці спеціальними ветеринарними препаратами в дозуванні і способом, згідно вагою тварини і рекомендаціям ветеринарного лікаря.

ІІІ. Обов'язкова Вакцинація.
Щеплення можна робити тільки здоровій тварині, тому як мінімум за десять днів до вакцинації вам доведеться прогнати собаці глистів.
Головне, щоб це був препарат для собаки, а не для людини і щоб він був придбаний у спеціалізованому магазині або ветаптеці. Давати препарат необхідно строго по інструкції, як правило, доза розраховується за вагою собаки.
Перше щеплення.
Першу вакцинацію цуценятам роблять в залежності від епізоотичної обстановки на даній території, породи собаки, і виду вакцини, з 6-8 тижнів. Потім потрібно робити ревакцинацію з інтервалом через 2-4 тижні. Цуценята, народжені від щеплених сук, мають материнські антитіла, які їм передаються, але їх кількість поступово знижується, і до 2-3 місяців вже часто не виявляється. Виходячи з того, що імунна система цуценя повністю ще не сформувалася, вакцинацію потрібно проводити не раніше шеститижневого віку. Але навіть у цей період треба користуватися такими вакцинами, які спеціально розроблені для цих цілей.
Дорослих тварин вакцинують 1 раз на рік. Щеплення племінним собакам проти чуми, гепатиту, вірусного парвоентерита зазвичай проводять, як і вакцинацію проти лептоспірозу та сказу 1 раз на рік протягом всього життя тварини, особливо в період активної участі у вистав е племінним собакам, за винятком сказу та лептоспірозу, частіше роблять в період найбільш високого ризику захворювання, до 5-6 років, помилково вважаючи, що вони вже не захворіють інфекцією. Пам'ятайте, що у ветеринарній практиці численні випадки захворювання чумою та іншими інфекціями собак, старше 6-11 років.

ІV. Обов'язкова кастрація (стерилізація).
У віці 10-12 місяців Собака повинна бути кастрована (стерилізована) ветеринарним лікарем відповідної кваліфікації. Після кастрації (стерилізації) тварини калорійність добового раціону повинна бути зменшена (за рахунок використання спеціальних кормів для стерилізованих тварин або зменшення калорійності натурального корму).

V. Ветеринарна допомога.
Кішку слід щорічно показувати ветеринарного лікаря для профілактичного огляду. Звертатися можно в будь-яку з клінік-партнерів ДГООЗЖ «Вірність», перелік яких викладено на сайті viewforum.php?f=235. Захворювання у кішок мають тенденцію розвиватися дуже швидко. Тому при підозрі на недугу, найкраще негайно звернутися до лікаря.

Попередній Утримувач: ____________________________________________________________

Новий Утримувач: ________________________________________________________________
Аватара пользователя
vk.
Сообщения: 6389
Зарегистрирован: 03 апр 2009, 13:42
Имя: Валерия

Re: Договор на передачу животного

Непрочитанное сообщение vk. »

т.к. старые договора пропали, выкладываю еще раз
Вложения
dogovorфиз лицо.doc
(44.5 КБ) 71 скачивание
dogovor_животные_Верность.doc
(47 КБ) 70 скачиваний
**Купоны на бесплатную стерилизацию: активных - 0 шт., потраченных - 1 шт.**
Ответить

Вернуться в «Программы и законы»