Помощь одеждой ребенку с ДЦП

Аватара пользователя
Yasichkal
Сообщения: 347
Зарегистрирован: 16 мар 2012, 19:00
Имя: Лященко Яна

Помощь одеждой ребенку с ДЦП

Непрочитанное сообщение Yasichkal »

Каждый день я получаю очень много просьб от мам тяжелых деток. Возможно вы можете помочь этому малышу, ему 3 годика.
П.с.
Пані Яна доброго дня! Мене звати Каріна,у мене є син Тимофійко. Йому 3 роки і в нього діагноз ДЦП спастичний тетрапарез. Внаслідок пологової травми вжев 1 рік моєму синочку виставили такий діагноз.Але ми не здаємося,а навпаки боремося.Ми займаємося бобот-терапією,іпотерапією,медикаментозно лікуємо,возимо до Козявкіна систематично,робимо вдома масажі та ЛФК,логопедичний масаж. Тому на даний момент коштів на все звісно бракує.Ми недавно приїхали від Козявкіна і там спілкуючись з багатьма нам порадили звернутись до Вас.Нам не вистачає памперсів,розвиваючих іграшок,ортопедчного взуття,та осіньо-зимового одягу.Якщо ви чимось із переліченого могли би нам допомогти ми від щирого серця були би Вам вдячні!
Рост 98 см, вес 13 кг, обувь 27 размер
памперси розмір 6,
Рівненська область, м.Дубно, відділення нової почти номер 2.Мене звати Федів Каріна Юріївна. Мій ном 0956887604
Вложения
image.jpg
image.jpg
Аватара пользователя
Yanusic
[Отличный волонтер 2012]
Сообщения: 3592
Зарегистрирован: 01 сен 2011, 15:07
Имя: Яна

Re: Помощь одеждой ребенку с ДЦП

Непрочитанное сообщение Yanusic »

Есть упаковка памперсов 54 шт. - 6 номер, и открытая пачка несколько штук.
Можно забрать у меня (Ленинский район) или договоримся где.
Один не разберет чем пахнут розы, другой из горьких трав добудет мед. Дай хлеба одному - навек запомнит, другому жизнь пожертвуй - не поймет. Омар Хайям
Аватара пользователя
Yasichkal
Сообщения: 347
Зарегистрирован: 16 мар 2012, 19:00
Имя: Лященко Яна

Re: Помощь одеждой ребенку с ДЦП

Непрочитанное сообщение Yasichkal »

Ответила в лс
Ответить

Вернуться в «Помощь людям»